Ви бачите їх скрізь. Флетлеї - це дуже цікавий контент для Instagram, і вам цікаво, чи можете ви теж створити щось подібне. З чого ж почати? Або, можливо, ви намагалися зняти кілька флетлеїв, але вони просто не складалися разом, і ви не знаєте, що пішло не так. Насправді створювати чудові флетлеї простіше, ніж ви думаєте. 

КРОК 1: ЗНАЙТЕ, ЧОМУ ВИ СТВОРЮЄТЕ СВОЇ ФЛЕТЛЕЇ

Сильні флетлеї завжди починаються з чіткого усвідомлення того, навіщо ви їх робите. Чого ви намагаєтесь досягти за допомогою свого флетлея? Ви ділитеся новим продуктом? Ви показуєте, як ваша послуга або продукт може вписатися в життя клієнта? Яку історію ви розповідаєте у своєму флетлеї? Ваше "чому" - це основа вашого флетлея, і всі рішення, які ви приймаєте при його створенні, повинні ґрунтуватися на вашому "чому".

КРОК 2: ВИБЕРІТЬ ЧИСТИЙ ФОН

Чисте, незахаращене тло - найкращий і найпростіший спосіб надати вашому флетлею більшого ефекту. Уникайте насичених візерунків або яскравих кольорів, оскільки вони відволікають увагу і конкурують з об'єктами на вашому флейті.

Можливо, у вас вдома вже є безліч чудових варіантів фону. Біла постільна білизна, дерев'яні столи, нейтральні кольори підлоги і мармурові стільниці популярні, тому що вони чисті і легкодоступні. Світлий папір для рукоділля з місцевого магазину канцелярських товарів - ще одна проста ідея для фону. Головне - вибрати фон, який може слугувати чистим полотном.

КРОК 3: ОСВІТЛІТЬ СВІЙ ФЛЕТЛЕЙ

Природне світло - найкращий спосіб освітити флетлей, коли ви тільки починаєте.Воно безкоштовне і доступне скрізь. Найкраще природне світло - біля вікна на затіненій стороні будинку або на вулиці в тіні.Головне - уникати прямих сонячних променів, щоб не отримати різких тіней і надмірного контрасту на зображенні.

КРОК 4: РОЗМІСТІТЬ ПРОДУКТ-ГЕРОЙ

Більшість флетлеїв мають продукт-герой. Часто це продукт, який ви намагаєтеся продати. Якщо ваш флетлей присвячений вашій послузі, то, можливо, героєм вашої історії буде ваш ноутбук або календар.

Почніть створювати стиль розкладки, розмістивши спочатку продукт-герой, а потім додайте інші основні елементи. Наприклад, якщо ваш герой - ноутбук, іншими основними елементами можуть бути чашка чаю і блокнот. Пограйтеся з тим, як ваш герой співвідноситься з іншими основними елементами вашої композиції. Разом вони стануть основою для меншого, більш детального реквізиту.

КРОК 5: РОЗМІСТІТЬ ДРУГОРЯДНИЙ РЕКВІЗИТ

Якщо ваш продукт-герой - це зірка вашої композиції, то другорядний реквізит - це допоміжні персонажі та масовка у вашій історії. Обирайте реквізит, який підтримує вашу історію, додаючи контекст до вашого продукту-героя, але не відволікаючи на себе увагу. Наприклад, якщо ваш герой - ноутбук, то допоміжними реквізитами можуть бути ручка, окуляри для читання, скріпки та годинник.

Розмістіть другорядний реквізит навколо основних елементів розкладки, щоб заповнити прогалини. Пограйтеся з їхнім розташуванням і кутом нахилу, щоб зрозуміти, як вони найкраще впишуться в загальну композицію.

Ідея полягає в тому, щоб збалансувати відстань між реквізитом на розкладці, щоб деталі не перевантажували ваш головний продукт.

КРОК 6: ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРОСТОЇ КОЛЬОРОВОЇ ПАЛІТРИ

При виборі другорядного реквізиту корисно дотримуватися палітри кольорів. Таким чином, ваш реквізит буде зливатися з фоном, а не вистрибувати, щоб привернути увагу. Якщо ви новачок у роботі з кольоровою палітрою, використовуйте лише 2-3 кольори, які добре поєднуються між собою. Ще одна порада: чорний і білий - нейтральні відтінки, які добре поєднуються з будь-якою палітрою, тому ви не помилитеся з чорним або білим реквізитом.

КРОК 7: ЗНІМАЙТЕ ФЛЕТЛЕЙ

Флетлей знімають з висоти пташиного польоту, тому тримайте камеру прямо над серединою флетлею. Якщо вам потрібно піднятися вище, встаньте на стілець або драбину. Мета полягає в тому, щоб розташувати камеру паралельно площині, щоб об'єктив був спрямований прямо вниз. Якщо ви використовуєте телефон, увімкніть режим квадратного кадрування та увімкніть сітку, щоб вирівняти кадр.

Після того, як ви зробили знімок, спробуйте зняти кілька варіантів для бонусного контенту. Якщо ви витратили дорогоцінний час і зусилля на створення ідеального флетлею, отримайте більше користі, зробивши більше знімків. Зніміть флетлей з іншого ракурсу, використовуйте інше кадрування або замініть кілька ключових реквізитів на нові. Я також люблю робити фотографії з-за лаштунків, щоб поділитися ними зі своєю аудиторією. Чим більше контенту ви зможете отримати, тим краще!

Змінивши ракурс і пересунувши деякі реквізити, можна легко отримати другу фотографію з одного кадру

КРОК 8: ВІДРЕДАГУЙТЕ СВІЙ ФЛЕТЛЕЙ 

Після зйомки всі зображення можна відредагувати. Існує кілька фантастичних фотододатків, які можна використовувати для редагування зображень прямо на телефоні. Серед моїх улюблених - VSCO, Snapseed та інструменти для редагування, вбудовані в сам Instagram. Налаштування кадрування, експозиції, контрасту, насиченості та чіткості - це найпростіші способи зробити ваші флетлеї дійсно популярними. Пограйтеся з різними інструментами та фільтрами, щоб отримати потрібний результат, який відповідає вашому баченню.

Як і будь-яка інша навичка, чим більше ви практикуєтесь у створенні флетлеїв, тим краще ви стаєте. У фотографії немає правильного чи неправильного способу, тому використовуйте ці кроки лише як орієнтир. Як тільки ви звикнете до того, як саме вам подобається створювати флетлей, експериментуйте з новими методами та ідеями. Згодом ви виробите свій власний стиль, який базуватиметься на тому, як ви любите підтримувати, освітлювати та редагувати зображення, що створить ваш власний особливий стиль.

Last modified: Sunday, 13 August 2023, 11:24 AM