Відкрийте фотографію зимової вітрини у графічному редакторі. 


Додайте шар із склом. Встановіть для нього прозорість Opacity 50%


Для видалення розмиття з центральної області слід створити маску для верхнього шару (із склом). Створюємо маску Add layer mask (кнопка внизу панелі шарів), і пензлем чорного кольору промальовуємо центральну область:
Наступний етап роботи передбачає завантаження пензляОбравши пензель pineneedle, переходимо у вікно налаштувань пензлів Window-Brushes (F5). У цьому вікні вимикаємо Spacing та почергово встановлюємо прапорці FlipX та FlipY для відображення пензля по горизонталі та вертикалі. Варто встановити більший розмір пензля (1500).На окремому шарі малюємо 4 кути замерзлого вікна:

Можна додати ще трохи крижинок (варто поекспериментувати із налаштуваннями пензля)


Режим накладання цього шару встановіть в Overlay та поекспериментуйте із прозорістю.


Приклад очікуваного результату роботи:


Файли для роботи: зимова вітрина (https://drive.google.com/file/d/1Vqf-9V_wMRGTVC-XZoDgo5oE4NyDlewc/view?usp=sharing), скло (https://drive.google.com/file/d/15Eis-WSG34yVR3dDcYGNr25lf2MLFXkS/view?usp=sharing), пензлі (https://drive.google.com/file/d/10y_RwnfTUacirgEF6KC27GT2g1a4eZZR/view?usp=sharing)


Додатково. Спробуйте відтворити схожий ефект для інших фотографій чи зображень, наприклад як ілюстрацію до книги "Снігова королева"

Last modified: Friday, 16 February 2024, 4:23 AM